Paris Hilton

Paris Hilton Profimedia.cz

Paris Hilton byla ve svých 15 letech znásilněna. Hotelová dědička otevřeně popsala traumatickou zkušenost

Paris Hilton (42) chystá vydání své autobiografické knihy a během propagačních rozhovorů už stihla odhalit několik tajemství ze své minulosti. Popsala také svůj první nedobrovolný sexuální zážitek.

Podnikatelka a bohatá dědička se nedávno stala maminkou, a možná i proto se tak chce jednou provždy vypořádat se svou minulostí a říct světu, že život miliardářky nemusí být jen růžový. Nedávno se svěřila s tím, že až do doby, než potkala svého současného manžela Cartera Reuma, byla spíše asexuální a teď odhalila, v čem nejspíš byla příčina jejího stavu.

Budete se divit. Jak to má Paris Hilton ve skutečnosti se sexem? Někdejší „divoška“ prozradila velké postelové tajemství

Paris jako mladá dívka žila se svou babičkou v Palm Springs a spoustu času trávila s kamarádkami v místním obchodním domě. Tam se často potulovali muži, kteří taková děvčata vyhledávali. Jednou dívky pozvali k sobě domů, kde Paris nabídli chlazený alkoholický nápoj a jeden z mužů ji nutil k tomu, aby ho vypila.

„Když jsem si dala jeden nebo dva doušky, začala se mi točit hlava a omdlévala jsem. Nevím, co tam dal, ale předpokládám, že to byl Rohypnol,“ řekla Paris magazínu Glamour UK. Tehdy se probudila o pár hodin později a pamatovala si, že se stalo něco špatného. Věděla, že jí onen muž zakrýval ústa a do ucha jí šeptal, že spí.

Týrání v dětství i násilí ve vztahu. Paris Hilton pustí fanoušky do svého soukromí: Stalo se mi něco, o čem nikdo neví

Brzy po tomto traumatickém zážitku šla Paris na internátní školu do Utahu, kde ale bohužel sexuální obtěžování pokračovalo. Podnikatelka později u soudu vypověděla, že byla denně verbálně, psychicky a fyzicky týrána. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků