Coi Leray

Coi Leray Profimedia.cz

Americká zpěvačka oblékla kalhoty naostro a minitop, který připomínal čelenku do vlasů a nezakryl téměř nic

V poslední době je mezi celebritami velkou módou „chodit s kůží na trh“ a brát si na sebe co nejméně oblečení. Umělkyně Coi Leray (25) ví, že si takové outfity může dovolit, a tak se nebojí extravagance.

Dara Rolins nedávno se svými fanoušky sdílela fotografii, na které má kraťasy velmi nízko pod pasem a sklidila i kritiku. Lidem se nelíbilo, že ze svého těla odhaluje už moc. To ale ještě neviděli Coi Leray, která přišla jako host na přehlídku v rámci milánského týdne módy. Americká rapperka a zpěvačka zvolila dvoudílný pestrobarevný úpletový komplet, který by v chladných dnech asi nikoho příliš nezahřál.

Dara Rolins už zase provokuje! Fanouškům ukázala břišáky a vnady v bikinách. Objevila se ovšem i kritika

Kalhoty měla Coi tak proklatě nízko, že si pod ně nemohla vzít ani spodní prádlo, což předváděla před objektivy fotoaparátů. Vršek kompletu měl pak sice dlouhé rukávy, v oblasti hrudníku ale svou velikostí a tvarem spíš připomínal čelenku do vlasů a nezakryl ani zpěvaččiny drobnější vnady. Coi navíc ukázala i svá tetování.

Na zpěvačce je vidět, že se o své tělo dobře stará a nebojí se ho ukazovat při různých příležitostech a taky na sociální síti, což jí možná zajišťuje víc fanoušků než její hudba. Momentálně jich má na Instagramu přes sedm milionů. V minulosti byla nominována na několik hudebních cen a v roce 2022 vydala své debutové album Trendsetter. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků