Selena Gomez

Selena Gomez Profimedia.cz

Prosím, už to nemaž, žadoní fanoušci Seleny Gomez u odhalené fotky, kterou v minulosti odstranila. Zdála se jí ‚už příliš‘

Selena Gomez (30) ve středu potěšila svých 380 milionů fanoušků starší fotografií, kterou už v minulosti jednou sdílela, ale následně se rozhodla ji odstranit, jelikož jí přišla ‚too much‘, tedy až moc odvážná... Jak se zdá, dnes už je jiného názoru a soudě podle komentářů, mnohým pořádně zvedla tlak!

Tmavovlasá kráska, která svého času byla nejsledovanější osobností na Instagramu, se poprvé o sexy snímek podělila v roce 2018. Usrkává na něm koktejl v těsných šatech bez ramínek, do nichž se jen horko těžko vejdou její přednosti. Selena navíc přidala pořádně svůdný pohled a podle mnohých příznivců je právě tahle její fotka naprosto ikonická.

Brooklyn Beckham si umí užívat: Na jachtě má svojí sexy ženu i vnadnou Selenu Gomez v plavkách

Gomez nedávno přiznala, že období, kdy si nechala spravovat své účty na sociálních sítích asistentem, aby se vyvarovala negativních komentářů lidí na svou osobu, byla ztrátou času. V minulosti se ale prý komentáři nechávala hodně ovlivnit, a přestože ji lidé zasypávali tisíci pozitivních zpráv, její mysl se soustředila především na ty zlé.

Bez make-upu vypadá na třináct. Poznali byste třicetiletou megahvězdu, kterou sleduje 375 milionů lidí?

U posledního příspěvku se ale množí pouze hodně pochvalné ohlasy. S jedním takovým se přidala i její současná nejlepší kamarádka a manželka Brooklyna Beckhama Nicola Peltz, s nimiž Selena tráví spousty volného času. „Hmmmm... Dej fanouškům to, co chceme... Nejúchvatnější holka všech dob,“ složila Seleně kompliment Nicola. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků