Modelka je na obálkách časopisů často.

Modelka je na obálkách časopisů často. Profimedia.cz

Italský magazín změnil líčením slavnou topmodelku (42) v úplně jinou ženu. Vsadíme se, že nepoznáte, o koho jde

Poprvé od loňského rozvodu se tato modelingová ikona objevila na obálce módní Bible Vogue. Na focení do italského vydání však maskéři změnili Gisele Bündchen (42) tak, že je prakticky nemožné poznat, o koho jde. Možná i proto je v dolní části uvedeno obřím písmem GISELE.

Tvůrci magazínu představili ve středu na Instagramu obálku březnového vydání, na němž je Bündchen zvěčněna v rudých šatech s extrémním líčením, kde jí maskéři vytvořili místo obočí jen tenkou linku, ‚kouřové‘ oči, rudé rty a porcelánově bílou pleť. To vše završily vlasy a nehty ve stejném červeném odstínu.

'Optickou iluzí' však prošla i modelčina jinak vysoká sportovní a velmi útlá postava, která na snímku působí menším a ženštějším dojmem, jelikož šaty nekončí u kotníků, ale v polovině lýtek.

Tohle focení bylo pro Gisele Bündchen asi očistec: V těsném body ji neposlouchal vršek ani spodek

Brazilské krásky je od loňského rozvodu s Tomem Bradym všude plno. Ať už jde o focení nejrůznějších kampaní, kterých absoluje i několik během pár dní, jako například minulý měsíc během pobytu na Floridě, tak spekulacemi nad možným vztahem s jejím pohledným trenérem Joaquimem Valentem, jenž krásku doprovází stále častěji i na Kostariku, kde Gisele našla své klidné útočiště. Momentálně zase potěšila svou účastí na karnevalu v Riu všechny své krajany. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků