Výměna manželek byla i tentokrát předčasně ukončena.

Výměna manželek byla i tentokrát předčasně ukončena. Foto: Super.cz/TV Nova

Psychický teror ve Výměně manželek diváci odsoudili: Obdivuju Petru, že to neukončila ještě dřív, píší

Výměna manželek byla i tentokrát předčasně ukončena. A to ze strany Petry, která musela prožít několik dní se vznětlivým náhradním manželem Romanem.

Romanovi se nelíbilo, že Petra přehnaně uklízela, i když to prý nebylo potřeba. Velké dusno pak nastalo, když Petra zjistila, že rodiče nechávají svoji tříletou dceru jezdit v autě nepřipoutanou. A atmosféra se postupně stále stupňovala. Na Petru byl totiž sprostý nejen Roman, ale také patnáctiletý syn Zuzany.

Zuzana to měla v novém domově značně jednodušší. Náhradnímu manželovi také prozradila, v jak toxickém vztahu žije.

Hazard se životem dítěte ve Výměně manželek: Rodiče nechávají svou dceru (3) během jízdy v autě nepřipoutanou

"Roman mě zamkl do pokoje, schoval klíče a děti to viděly. Oni jsou schopný se porvat. Chodím se občas vyvenčit za barák, dál nesmím,“ řekla překvapenému Jirkovi se slovy, že neví, proč s Romanem vůbec je. Také mu svěřila, že si s ním nerozumí její syn Tonda, který si naopak vytvořil přátelské pouto s náhradní maminkou Petrou.

Diváky už některé díly Výměny manželek snad ani nepřekvapují. Překvapením by spíš bylo, kdyby se neudálo žádné bizarní drama.

Iva (22) a Marian (51) z nejkontroverznější Výměny manželek šokují: Pedofil nejsem, se ženou jsem jen kvůli dětem

„Paní by měla chápat, že mají být děti na prvním místě, ať jsou, jaký jsou. To, co měla doma, nemá s chlapem co dělat. A dala mu přednost před dítětem, to není normální,“ napsala jedna z divaček.

„Bylo mi jí hrozně líto, strašně hodná a zraněná ženská. Jen má smůlu na chlapy, jeden ji týral fyzicky a druhý psychicky. Ten nejstarší syn je poklad,“ uvedla další, se kterou se mnozí shodují.

„Tondy mi bylo moc líto, šikovný kluk, i ten mladší. Nikdy bych nedala chlapovi přednost před dětmi, a ještě je žárlivý jak blázen,“ diskutují lidé.

„Já obdivuji tu Petru, že to vydržela tak dlouho, já bych zdrhla hned druhý den,“ dodala fanynka Výměny manželek. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků