Charlotte McKinney pro Larroudé

Charlotte McKinney pro Larroudé Profimedia.cz

Viděli jste někdy tak sexy kampaň na boty? Přírodou obdařená kráska z Pobřežní hlídky ji vyšvihla do nebeských výšin

Devětadvacetiletá modelka Charlotte McKinney se stala tváří nové kampaně značky obuvi Larroudé, ačkoli zřejmě hlavně pánové budou na fotkách obdivovat snad všechno kromě propagovaného produktu. Tvůrci kampaně totiž využili nejen modelčiny krásné nohy.

Blondýnce, která se proslavila nejdřív na Instagramu a posléze v roce 2015 bodovala v reklamě vysílané v poločase SuperBowlu, se přezdívalo ‚příští Kate Upton‘. Stejně jako ona má totiž vše na svém těle absolutně přírodní, a proto ve zmiňované reklamě také pojídala a propagovala ‚naprosto přírodní burger‘.

Kráska z Pobřežní hlídky relaxovala na lehátku. V plavkách vystavila přírodní pětky

Ačkoli si Charlotte na poprsí číslo pět částečně založila kariéru, v minulosti přiznala, že byly časy, kdy pro ni byla prsa spíš prokletím. V dřívějším rozhovoru pro magazín Ocean Drive prozradila, že ji drsná šikana na střední donutila školu opustit.

„Neměla jsem žádné kamarádky. Přátelila jsem se spíš s kluky a spousta lidí mě titulovala courou. Prsa mi narostla hodně brzy a já jsem vlastně ani nevěděla, co s nimi dělat nebo co nosit. Bylo to hrozně nepříjemné," svěřila se modelka.

Následovnice Kate Upton na pláži: Bikiny na její přírodní výbavu číslo 5 nestačily

Na otázku, zda někdy uvažovala o zmenšení, odpověděla: „Přemýšlela jsem o tom. Ale určitě se má prsa díky stravě a i postupem času zmenšila. Takže si umím představit, že bych v budoucnu šla třeba na pozvednutí,“ dodala kráska, která si v roce 2017 zahrála mimo jiné i ve filmovém zpracování Pobřežní hlídky, kde byli jejími kolegy Dwayne Johnson, Priyanka Chopra Jonas či Zac Efron. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků