Co dnes dělá Slávek Boura? Super.cz

Pamatujete si na Slávka Bouru? Bývalý moderátor Rande je dnes dědečkem. Se svou vnučkou se ale moc nevídá

Bývalý moderátor Slávek Boura, jehož si pamatujeme především z nováckého pořadu Rande, který moderoval s Markétou Mayerovou (55), s níž má dceru Agátu, je dnes už dědečkem. Jeden z jeho dvou dospělých synů se stal před dvěma lety otcem. Jak nám ale Slávek přiznal, se svou vnučkou moc času netráví.

Roli dědečka si užívám, přestože se s vnučkou málokdy vídám, a je to moje chyba a ne její, protože ona je příliš malá na to, aby mi zavolala a řekla dědo, co je, před půl rokem jsi mi slíbil, že si budeme hrát, a já řeknu Amálko sakra, já už jedu, tak asi takhle to jednou bude,“ svěřil se moderátor Super.cz.

Slávek Boura se stal dědečkem, ale má zakázáno o tom více mluvit

Dnes se věnuje především práci s dětmi, které mají logopedické vady. Nedávno stanul také u Krajského soudu v Českých Budějovicích mezi skupinou osob, kterou policie viní z pašování drog třeba do Austrálie. Případ moderátor nekomentuje, na dotaz, co se kolem něj nyní odehrává a co je u něj nového, odpověděl: „Přestože bouře se různé dějí nad mou hlavou a blesky lítají a mnozí mi nepřejí vůbec nic, jen peklo a zlo, tak se zaplať pánbůh daří a já to s pokorou přijímám.“ 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků