Avril Lavigne prý dala rapperovi košem dost neuctivým způsobem.

Avril Lavigne prý dala rapperovi košem dost neuctivým způsobem. Profimedia.cz

Nejdřív zásnuby v Paříži, teď drsný rozchod. Avril Lavigne prý dala sbohem rapperovi, který o tom ani nevěděl

K oltáři už to nedotáhli. Zpěvačka Avril Lavigne (38) se měla rozejít s rapperem Mod Sunem, se kterým se zasnoubila loni v březnu. Pikantní na celé věci je to, že muzikant prý o zrušení zásnub neměl tušení.

Vypadalo to na opravdu velkou lásku. V březnu loňského roku rapper Mod Sun poklekl pod Eiffelovkou, dal své vyvolené prsten vyrobený v Beverly Hills s vyrytým vzkazem a řekl, že v den, kdy se poznali, věděl, že je to ta pravá. Avril pak popsala, jaká romantika se v Paříži ještě odehrávala, včetně projížďky po Seině, houslisty, růží a šampaňského.

Snad jí to napotřetí vyjde: Avril Lavigne se zasnoubila se slavným hudebníkem. Mrkněte, jak proběhla žádost o ruku

Jenže člověk míní a život mění. Od zásnub se měl vztah zpěvačky a rappera spíš zhoršovat a podle zahraničních médií ho mělo provázet čím dál více problémů. A jen před několika dny zastihli paparazzi fotografové Avril s rapperem Tygou v Kalifornii, zatímco její milý je na turné.

Zástupci zpěvačky potvrdili magazínu Page Six zrušení zásnub a rozchod, zástupci umělce bohužel doručili zcela jinou zprávu. „Byli spolu zasnoubení před třemi dny, když odjel na turné. Takže jestli se něco změnilo, je to pro něj novinka,“ řekl mluvčí Mod Suna s tím, že rapper kvůli soukromým záležitostem rozhodně dříve neukončí své turné.

Avril už měla jít k oltáři potřetí. Poprvé si vzala frontmana Sum 41 Derycka Whibleyho, podruhé Chada Kroegera z Nickelback. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků