Jiřina Jandová hovoří o svém slavném tatínkovi. Super.cz

Víme, kolik bere Dalibor Janda. Prodává i svou dceru!

I když hvězda popové ikony osmdesátých let Dalibora Jandy (68) dávno pohasla, stále ještě zpívá hity jako Kde jsi nebo Hurikán. Jenže kdo by si ho chtěl objednat na vystoupení, musí počítat s tím, že bude živit další dva nevyžádané krky. Kromě kytaristy také jeho půvabnou a milou dceru Jiřinku (23). „Za vystoupení ve třech beru pětašedesát tisíc korun,“ přiznal nám Janda. Podívejte se na video, ve kterém jeho blonďaté dítko hovoří nejen o spolupráci s tátou.

Jen v červnu má v kalendáři akcí na svých stránkách zpěvák s charismatickým chraplákem zapsaných pět akcí, spoustu z nich ale umělci na webu většinou ani neuvádí. I tak už jde ale o slušnou sumu - o 325 tisíc korun za pár hodin práce.

„Nemůžu jít dolů s cenou, radši bych jezdil míň. Což se posledního půl roku stalo, protože jsem Jiřině pomáhal s cédéčkem Narovnaná v zádech,“ doplnil Janda na křtu desky a klipu Jiřiny Jandové v klubu Cavalli. Dalibor ostatně živí i svou manželku, která se mu stará o produkční záležitosti.

A jak slavného otce vidí jeho dcera? „Táta mě odmala vychovával tak, abych byla skromná a nedělala si velké iluze o tomhle světě. Jsem na něj pyšná a vždy budu. Máme spolu skvělý vztah, kamarádský i pracovní. Strašně moc pro mě znamená,“ dodala Jiřina, která s otcem obráží kšefty poslední tři roky. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků