Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp Profimedia.cz

Dcera Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis nafotila snímky nahoře bez. Fanoušci jsou u vytržení a srovnávají ji s Kate Moss

Lily-Rose Depp (23) se během posledního focení pořádně odvázala a ukázala se úplně nahoře bez anebo jen ve velmi průsvitné košilce. Snímky jsou předzvěstí nového seriálu, ve kterém si zahraje po boku zpěváka The Weeknda.

Dcera slavných rodičů měla v minulosti, stejně jako řada dalších takových potomků, psychické problémy. Prozradila, že i když Vanessa Paradis (50) i Johnny Depp (59) chtěli, aby měla co nejnormálnější dětství, stejně se to úplně nepovedlo, protože ji odmalička každý sledoval a hodnotil. Proto později trpěla i tím, jestli si ji lidé pro práci nevybírají jen proto, kým je. Jak se ale zdá, účinkování v posledním projektu jí hodně zvedlo sebevědomí. Odmítla, že by právě tuhle roli získala díky slavnému jménu.

Šestnáctiletá dcera slavných rodičů se přiznala k bisexualitě

„Tu roli vám nezíská nic jiného, než že jste pro ni tou pravou,“ řekla před časem magazínu Elle. Seriál se jmenuje The Idol a Lily v něm bude hrát popovou zpěvačku sužovanou psychickými problémy. Jejím hereckým partnerem a v seriálu vůdcem kultu bude zpěvák The Weeknd, vlastním jménem Abel Tesfaye. „Abel byl ten nejlepší partner, jakého jsem si mohla přát. Důvěřoval mi a já jemu. Teď se cítím tak svobodná a silná,“ řekla magazínu i-D, pro který zároveň vznikly i nové hereččiny fotografie.

Lily-Rose Depp se při focení odvázala.

Na těch je velmi štíhlá Lily zachycena buď v různých outfitech, nebo také nahoře bez. Na jednom ze snímků si zakrývá ňadra rukou, na jiném je vidět takřka vše. Nejodvážnější je pak snímek v naprosto průhledné košilce, kterou by snad herečka ani nemusela mít. Fanoušci zahrnuli Lily-Rose samou chválou a hojně ji srovnávají se slavnou modelkou Kate Moss, když byla v jejím věku. Najdou se ale i tací, kteří se obávají, že takové snímky způsobí jejímu otci infarkt. A to ještě neviděli seriál, ve kterém prý o vzrušení nebude nouze.

Diváci by jej měli vidět na platformě HBO v červnu tohoto roku. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků