Jude Law je zkušeným otcem...

Jude Law je zkušeným otcem... Profimedia.cz

Padesátka ho rozhodně nezastaví! Jude Law má prý další dítě. Se čtyřmi různými ženami jich zplodil už sedm

Anglický herec Jude Law (50) se podle zahraničních serverů stal znovu otcem. Sedmé dítě mu měla porodit jeho o patnáct let mladší manželka, psycholožka Phillipa Coan, s níž vychovává už dvouletého potomka.

Herec, známý z Návratu do Cold Mountain či Talentovaného pana Ripleyho, byl spatřen na letišti Heathrow v Londýně se svou ženou a miminkem. Jejich starší dítě vezla v kočárku ještě jiná žena. Snímky otiskl britský deník The Sun.

Herec Jude Law má opravdu krásnou dceru: Takhle se Iris odhalila v krajkovém prádle

Rovněž na narození jeho předešlého dítěte se přišlo tak trochu ‚náhodou‘. Law byl totiž hostem v pořadu Jimmyho Fallona The Tonight Show, a když se ho moderátor zeptal, jak trávil karanténu během pandemie, odvětil herec: „Hodně jsem zahradničil. Jo! A taky se mi narodilo dítě.“ Žádné další detaily ale známy nejsou.

V minulosti byl Law vyhlášený proutník. Jeho první ženou se stala o sedm let starší herečka Sadie Frost, s níž má syny Raffa (26) a Rudyho (20) a dceru Iris (22), která se úspěšně prosadila v modelingu.

Zahradničení, a navrch dítě! Jude Law se během karantény stal pošesté otcem

S filmovou hvězdou Siennou Miller byl zasnoubený, ale v roce 2005 se provalila jeho aféra s chůvou. Law se snažil vše vyžehlit a veřejně se kál, ale nakonec se pár po roce stejně rozešel. S modelkou Samanthou Burke má dceru Sophii (13) a další holčičku Adu mu v roce 2015 porodila Catherine Harding. Jeho prvního a zatím posledního potomka tak dělí čtvrtstoletí. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků