Klikni, Napiš, Vymaž, Přepiš

Poznej nový přírůstek do rodiny FriXion – nové provedení bez víčka FriXion Clicker. Stačí kliknout a psát.
Novinka

Novinka

Přední japonský výrobce Pilot od dubna 2012 rozšířil oblíbenou řadu výrobků Pilot FriXion o nové provedení bez víčka – stiskací Pilot FriXion Clicker. FriXion Clicker má všechny přednosti jako ostatní výrobky z této řady. Je přepisovatelný - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chceš.

Více informací
nyní na www.pilotpen.cz
Jak vlastně toto kouzlo funguje?

Jak vlastně toto kouzlo funguje?

FriXion má speciální inkoust, jehož vývoj začal už v roce 1975. Jmenuje se Metamo a jeho zvláštností je, že dokáže měnit barvu v závislosti na teplotě. Text zneviditelníš zahřátím na 65 ºC, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře. Pokud jej zchladíš pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná. Pero má výměnnou náplň a je dostupné v 7 barevných provedeních a píše podle barvy těla. K dostání v běžné síti papírnictví.

Více informací
nyní na www.pilotpen.cz
Co na novinku říkají naši fanoušci?

Co na novinku říkají naši fanoušci?

„Plusy: bez víčka (koooonečně ho nemusím 50x za den hledat ;-)
, krásný design a mazací guma opět skvěle funguje. Mínusy: žádné! Přeju Pilot FriXion CLICKER hodně spokojených uživatelů. Co se týče mých známých a přátel, tak si jej určitě hned koupí ;-)“ (Martina Tomanová) „Tak tomuhle říkám pero per! :) Lehké, pohodlné i pro leváka jako dělané! A gumovací bonus? Jak nápadité a praktické. Je opravdu báječné, už ho nikdy více nedám z ruky! :)“ (Tea Mucková)

Více informací
nyní na Facebookovém profilu

Časová osa článků