Nela Boudová a Jan Tuna si vyšli do divadla.

Nela Boudová a Jan Tuna si vyšli do divadla. Profimedia.cz

Tady to na mráčky v ráji nevypadá: Nela Boudová a Jan Tuna vrkali ve společnosti jako zamilované hrdličky

Herečka Nela Boudová (55) už nějaký ten pátek chodí s moderátorem a reportérem Janem Tunou (50). V posledních týdnech se ovšem objevily spekulace, že se v ráji objevily mráčky. Stačilo, aby se sympatická herečka ukázala několikrát ve společnosti bez přítele a drby se rozjely na plné obrátky.

Pár spolu ale nedávno strávil rodinnou dovolenou v Krkonoších a nyní se společně ukázal na premiéře divadelní hry Za dveřmi kanceláří. V Komorním Divadle Kalich to rozhodně nevypadalo na to, že by ti dva měli těsně před rozchodem. Ostatně i po bouřce obvykle vyjde sluníčko.

Krize ve vztahu Nely Boudové? Na luxusním brněnském plese se opět objevila bez partnera

Oba se dokonce před objektivy fotoaparátu drželi za ruce. Boudová se stále udržuje ve formě a pyšní se postavičkou jako lusk. Za to, jak skvěle vypadá, prý může i otužování, které má s Honzou Tunou jako společný koníček.

Šťabajzna Nela Boudová slaví 55. Když se podíváte na archivní fotky, nevidíte téměř žádný rozdíl

„Prý za to hodně může otužování. Říká se totiž, že otužování mění ten nezdravý tuk na nějaký hnědý tuk, který je zdravější. A navíc lidi, kteří se otužují, nemají celulitidu. A tu já tedy nemám,“ chlubila se Super.cz v jednom z rozhovorů Boudová s tím, že je ale všechno beztak o tom, jak to má člověk nastavené v hlavě. „Všem přeju, aby to měli v hlavě nastavené tak, aby byli šťastní a spokojení,“ má jasno vitální padesátnice. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků