Představitelka Soudkyně Barbary promluvila o práci, soukromí a o nelehké době, kterou prožila Super.cz Superchat

Kolapsy, totální vyčerpání, nespavost a nakonec výpověď. Představitelka soudkyně Barbary promluvila o náročném období

Rodačka z Frýdku-Místku Pavlína Kafková byla dlouhá léta členkou Národního divadla moravskoslezského. Televizním divákům se ale vryla do paměti jako soudkyně Barbara. Aktuálně se po tříleté pauze od natáčení k roli vrátila a přijala pozvání moderátora Ondřeje Kočího (34) na rozhovor do pořadu Superchat.

Svou roli spravedlivé soudkyně bere velmi vážně. Když s natáčením začínala, chodila se dívat i na soudní jednání, aby nasála tu správnou atmosféru.

Seděla jsem tam s papírem a tužkou v ruce a psala jsem si věty, co soudkyně sděluje. Chodila jsem se speciálně dívat na soudkyně a psala jsem si ten slovník, protože je velmi specifický. Psala jsem si celá souvětí, která jsem si zapamatovala a uzpůsobila jsem si je k dění v televizní soudní síni,“ prozradila během rozhovoru herečka.

Seriál natáčí v Praze, svou domovinu Frýdecko-Místecko by ale opustit nechtěla, proto je několikrát do týdne na cestách. Divadelní angažmá v Ostravě a každotýdenní natáčení v Praze se na ní ale nakonec podepsalo vyčerpáním a v roce 2019 dala v divadle výpověď.

Lucie Borhyová promluvila o dětech i příteli. Proč je nikdy nevidíme na veřejnosti?

„To, že jsem dala téměř po třiceti letech výpověď, byla v podstatě nutnost. Já jsem prostě několikrát pociťovala lehké kolapsy, které jsem s nikým neřešila, jen sama se sebou. Dostala jsem se do stavu, kdy jsem netrávila, nespala, ani jsem se nemohla učit, měla jsem přetažený mozek. Neměla jsem volný čas. Potom jsem produkci řekla, že už nemůžu, a produkce mě vezla k lékaři. Ten mi řekl, že musím něco pustit,“ zavzpomínala na náročné období Pavlína Kafková.

Nedůvěra, výsměch a lehká šikana. Vítězka soutěže krásy popsala, čemu jako malá musela kvůli svému snu čelit

Herečka také promluvila o soukromí, zmínila svého dospělého syna, lásku ke koním a řeč přišla i na smrt jejího milovaného tatínka. Poslechněte si nový Superchat, který najdete i ve všech podcastových aplikacích. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků