Cat Deeley a Kate Cassidy na afterparty v podniku Annabel's

Cat Deeley a Kate Cassidy na afterparty v podniku Annabel's Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nepříjemnost u Cat a Kate: Na akci měly stejné šaty za 70 tisíc. Které slušely víc?

Jedna z věcí, které se slavné dámy obávají před důležitou akcí nejvíc, je výběr stejné róby s někým jiným. A přestože se to nestává příliš často, občas k tomu dojde a záleží, jak se k tomu obě aktérky postaví. Ne vždy k sobě dokážou přijít, zasmát se a případně společně zapózovat fotografům. V neděli na afterparty po cenách BAFTA do londýnského VIP podniku Annabel’s nakráčely ve stejných šatech americká moderátorka Cat Deeley a influencerka Kate Cassidy.

Dámy očividně nespojuje pouze podobné jméno a barva vlasů, ale i obdobný vkus. Obě totiž zvolily na akci British Vogue and Tiffany & Co třpytivou zlatou róbu s dlouhými rukávy a roláčkem značky Carolina Herrera s cenovkou 2651 liber, tedy bezmála 71 tisíc korun.

Neuvěříte: Takhle vypadá známá moderátorka skoro ve čtyřiceti tři měsíce po porodu

Nad čím se ale lidé na internetu pozastavovali daleko víc, byl vzhled obou dam. Americké herečce a influencerce, s níž od loňského října randí zpěvák Liam Payne, je teprve třiadvacet, zatímco Deeley jednou tolik. Podle mnohých komentářů ale bývalá modelka, dvojnásobná maminka a oblíbená moderátorka mnohých televizích show jako So You Think You Can Dance, Stars in Their Eyes či pořadu pro děti SMTV Live, vypadá dokonce mladší, než Cassidy.

„Kate Cassidy 23!! V žádném případě jí není 23. Cat vypadá mladší. Každá fotka Cassidy, kterou jsem viděl, naznačuje, že je jí minimálně 30,“ nevěří uváděnému věku influenceky jeden z komentujících.

Zpěváka, co se během měsíce stihl rozejít se snoubenkou a najít si novou holku, přistihli s bývalkou. Jeho výraz stojí za to!

„Cat je dvakrát starší a ty šaty jí sluší dvakrát víc. Cat vyhrává na celé čáře,“ píše další. „Je těžké uvěřit, že Kate Cassidy je 23. Vypadá starší, než Cat,“ připojuje se jiný čtenář a někteří jsou i velmi radikální: „Kate Cassidy je catfish. Rozhodně jí není jen 23. Vypadá minimálně na 45, se spoustou špatné kosmetiky.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků