Ashley Graham na afterparty po filmových cenách BAFTA svým líčením zrovna nezabodovala.

Ashley Graham na afterparty po filmových cenách BAFTA svým líčením zrovna nezabodovala. Profimedia.cz

Make-up přešlap: Modelka Ashley Graham byla bez obočí k nepoznání. Kdo ji proboha líčil, nechápou fanoušci

Londýn v neděli večer žil udílením filmových cen BAFTA. Slavnostním večerem to ale zdaleka nekončilo. Když byly ceny rozdané, vydaly se celebrity ještě do známého podniku Annabel's, kde se konala British Vogue And Tiffany & Co BAFTA afterparty. Jedním z hvězdných hostů byla i Ashley Graham (35), kterou ovšem nebylo vůbec snadné poznat.

Americká modelka se aktuálně v Londýně zdržuje v rámci týdne módy, a tak potěšila svou účastí i pořadatele tohoto večírku. A zatímco černé přiléhavé šaty na špagetová ramínka jí sedly skvěle, o zvoleném líčení se to už říct nedalo.

Emily Ratajkowski vyrazila na přehlídku s novým účesem a odhaleným hrudníkem, nebála se ani ukázat bradavky

Porcelánově bílá pleť kontrastovala se zbytkem její snědé kůže a její tvář tak doslova svítila. Výrazně světlejší odstín, který zároveň ani nepřecházel zrovna přirozeně do ztracena v oblasti krku či hrudníku, ještě zdůraznila výrazná rudo-hnědá rtěnka a tmavě orámované oči. Ashley měla navíc módně zamaskované obočí, což její tvář změnilo k nepoznání.

Zákulisí focení kalendáře Pirelli: Odhalily se Emily Ratajkowski či Karlie Kloss, ale i kypřejší Ashley Graham s Precious Lee

„Vůbec bych nevěděla, kdo to je, kdyby nebylo uvedeno její jméno. Vypadá úplně jinak,“ stojí v jednom z mírnějších komentářů u fotografií Ashley v článku na britském Daily Mailu. „Proč si někdo myslí, že vypadá dobře s odbarveným obočím?“ ptá se nechápavě další. „To bylo úmyslné? Hrozný vzhled, je k nepoznání. I kdyby měla své obočí, což by výsledek trochu zlepšilo, stejně by vypadala radikálně jinak,“ přidává se jiný a v podobném duchu se nese většina názorů. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků