Karolína Ludvíková před týdnem šokovala odhalenými prsy. Super.cz

Na plese dcera exministra odhalila celá prsa: Co na skandální model její otec řekl?

Na Česko-Slovenském plese rozhodně rozvířila stojaté vody plesové módy, když dorazila v modelu, který odhaloval prakticky vše. Modelka Karolína Ludvíková s partnerem byli hosty také na Českém plese. Tam už zvolila podstatně umírněnější variantu večerních šatů.

Nás ovšem zajímalo, co okolí, zejména pak tatínek, bývalý ministr zdravotnictví a ředitel motolské nemocnice, říkal na to, jaký skandál v médiích minulý týden Karolína vzbudila. "Reakce byly víceméně kladné a smířlivé, rodiče byli samozřejmě trochu v rozpacích, ale ve výsledku uznali, že mi to slušelo, a žádné velké haló se nekonalo," řekla Super.cz Karolína.

Takhle nahý model na Česko-Slovenském plese nikdo nečekal! Dcera exministra ukázala v průsvitném modelu celá prsa

Ostatně je dospělá žena, tak se stejně nemusí kárajícím názorům tatínka podřizovat. "Ale nepokáral mě. Všichni byli za jedno, že na zahraničních akcích se tohle nosí běžně, a ostudu jsem neudělala," dodala brunetka.

Na Český ples ovšem zvolila mnohem decetnější model luxusní značky Fendi včetně doplňků. "Chtěla jsem něco módního, nadčasového a jednoduchého, proto jsem sáhla po této ikonické značce. Chtěla jsem vynést fashion a být trochu jiná," vysvětlila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků