Míry této krásky sice známy nejsou, ale pas má snad oproti ňadrům a bokům poloviční...

Míry této krásky sice známy nejsou, ale pas má snad oproti ňadrům a bokům poloviční... Profimedia.cz

Míry 100–50–100? Brazilská dvojnice Megan Fox předvedla v červených bikinách dokonalou postavu přesýpacích hodin

Komu se líbí postavy typu přesýpacích hodin, které se vyznačují velkým rozdílem v poměru mezi hrudníkem, pasem a boky, určitě by se neměl nechat ochudit o pohled na brazilskou krásku Claudiu Alende a její poslední focení v červených bikinách v Rio de Janeiru.

Krásce, která nejdřív zabodovala v soutěži Miss Bum Bum a později se stala hvězdou na Instagramu, když se o ní začalo psát jako o dvojnici Megan Fox (36), fanoušci přibývali po tisících. Dnes se tahle šestadvacetiletá brunetka s pronikavým pohledem a neuvěřitelně útlým pasem může pochlubit téměř devíti miliony sledujících na Instagramu.

Brazilka ze soutěže o nej zadek je výrazně podobná Megan Fox. Herečku ale zastíní nejen v oblasti hýždí

Je téměř k nevíře, že když vyrůstala, byla spíš takovým klukem a o modeling neměla sebemenší zájem, raději hrála videohry. Až když se začaly množit komplimenty od jejích přátel, že by to měla v modelingu zkusit, dala na jejich rady. Už v roce 2014 se účastnila soutěže o nejhezčí pozadí, kde skončila druhá za Indianarou Carvalho.

Kromě toho, že patří mezi největší internetové hvězdy, což v roce 2017 ocenil i magazín Forbes, jenž ji zařadil do žebříčku patnácti nejvlivnějších influencerů, Claudia zkouší štěstí i na poli hudby a u filmu.

Claudia dokonce v roce 2021 hrála v reklamě na pivo Michelob Ultra, která se vysílala během Super Bowlu. Ztvárnila zde opět Megan Fox a od hvězdy Transformers byla naprosto k nerozeznání.

Mladá Brazilka je kopií Megan Fox: Jen má o dost větší poprsí, pozadí i kuráž

Zajímavostí je, že v USA velmi populární pivo Michelob má původ v Česku a znamená německy Měcholupy. Ve městysu poblíž Žatce o zhruba tisíci obyvatelích koupil pivovar zhruba okolo roku 1860 velkoprůmyslník Antonín Dreher, který jej zvelebil a dokonce pivo začal exportovat až do USA.

Předpokádá se, že v St. Louis navázal kontakty s Němci Eberhardem Anheuserem a jeho zetěm Adolphusem Bushem, kteří stojí za založením značky Anheuser-Bush. Dnes jde o největší pivovarnickou společnost na světě, která stojí mimo jiné i za původně budějovickým Budweiserem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků