Paris Hilton

Paris Hilton Profimedia.cz

Budete se divit. Jak to má Paris Hilton ve skutečnosti se sexem? Někdejší „divoška“ prozradila velké postelové tajemství

Paris Hilton (42) dřív platila za sexuální symbol, nespoutanou divošku, o které se psalo, že v posteli vystřídala spousty mužů. Ona sama teď ale prozradila, že vše bylo úplně jinak, a dokonce si myslela, že je asexuální. Až do doby, než potkala svého současného manžela.

Její život provázely skandály a v minulosti dokonce na veřejnost unikla porno nahrávka, ve které se jako osmnáctiletá oddávala sexuálním hrátkám se svým tehdejším přítelem Rickem Solomonem. Paris se sice později snažila vysvětlit, že ji k tomu její přítel v podstatě přinutil, stejně se ale zapsala do povědomí lidí tak trochu jako „dívka do větru.“

Paris Hilton je maminkou! Miminko jí a jejímu muži odnosila náhradní matka

Teď ale čerstvá maminka vysvětlila, že s její minulostí to bylo vlastně úplně jinak, než si veřejnost myslí. „Byla jsem známá jako sex symbol, ale cokoliv sexuálního mě děsilo. Ráda jsem se jen bavila a mnoho mých vztahů kvůli tomu nefungovalo,“ řekla magazínu Harper’s Bazaar dokonce čtyřikrát zasnoubená Paris.

K oltáři ji nakonec dovedl Carter Reum, se kterým se seznámila v roce 2019 a jiskra prý přeskočila hned. „Až s Carterem jsem přestala být taková, jako jsem byla předtím. S mým manželem si intimnosti užívám,“ řekla dědička hotelového impéria.

Paris Hilton poprvé promluvila o sexuálním zneužití zaměstnancem léčebného centra pro mládež: Bylo jí teprve 16

Manžel ji prý okouzlil tím, že není slavný, je chytrý, je to milý člověk a pochází z dobré rodiny. Paris mu může důvěřovat a ráda s ním buduje zázemí a rodinu. Minulý měsíc se manželé stali rodiči chlapečka a v budoucnu by Paris ráda ještě holčičku. Děti ji prý teď zajímají víc než miliardy. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků