Behati Prinsloo s kolegyní Candice Swanepoel ještě jako andílci Victoria´s Secret

Behati Prinsloo s kolegyní Candice Swanepoel ještě jako andílci Victoria´s Secret Profimedia.cz

Takhle lze vypadat ani ne měsíc po porodu? Behati Prinsloo šokovala ultra štíhlou postavou a tím, s kým trávila Valentýna

Od porodu třetího dítěte modelky Behati Prinsloo (33) a zpěváka Adama Levina (44) neuplynul ještě ani měsíc, ale bývalá kráska ze stáje Victoria’s Secret se zdá být snad ještě útlejší než kdykoli předtím. Alespoň podle jejích posledních fotografií sdílených na Instagramu, kde už po bříšku nebo těhotenských kilech není ani památky.

Behati a Adam zcela vynechali oznámení o narození miminka, a tak se veřejnost dozvěděla o přírůstku pouze zprostředkovaně od zdroje z jejich okolí, který poskytl informaci magazínu People. Původem namibijská modelka se tak svým 8,7 milionům fanoušků předvedla rovnou v těsných průsvitných šatech. K sérii snímků, na nichž je zachycena s kamarádkou ve svatebním, připsala pouze: „VALENTINE’S DAY“ a připojila dvě černá srdíčka.

Po skandálu s údajnou nevěrou radostná zpráva: Adam Levine z Maroon 5 a Behati Prinsloo jsou trojnásobnými rodiči

Dámy se očividně byly bavit, ale po Adamovi či jejich dětech na svátek všech zamilovaných nebylo ani památky. Není se proto čemu divit, že se právě tomu věnuje většina komentářů od fanoušků u příspěvku. Zatím se tak ani neví, zda manželé přivedli na svět třetí dcerku, nebo se po šestileté Dusty Rose a o rok mladší Gio Grace dočkali i prvního syna. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků