Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones v Londýně

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones v Londýně Profimedia.cz

Ztělesněná noblesa: Michael Douglas (78) a Catherine Zeta-Jones zářili na premiéře. Tipli byste u nich tak velký věkový rozdíl?

Ve čtvrtek večer se v kině Odeon BFI Imax v Londýně konala britská premiéra nové marvelovky nazvané Ant-Man a Wasp: Quantumania, v níž se kromě Paula Rudda či Evangeline Lilly v hlavních rolí objeví opět i Michael Douglas (78). Ten se na premiéru nechal doprovodit svou manželkou Catherine Zeta-Jones (53) a rázem zastínili i hlavní hvězdy filmu.

Osmasedmdesátiletý držitel dvou Oscarů známý ze snímků Základní instinkt, Honba za diamantem, Hra, Válka Roseových a spousty dalších vypadal v tmavomodrém obleku s bílou košilí a modrou kravatou jako dokonalý elegán.

Poznali byste v tomto vlasatém dědečkovi Michaela Douglase? Herec změnil image a fanoušci ho zahrnuli dotazy i žerty

Jeho půvabná žena Catherine rovněž vsadila na modrou, i když ve světlejším odstínu. V úzkém střihu šatů pak nechala vyniknout svou stále mimořádně útlou postavu.

Zatím se zdá, že současné pokračování Ant-Mana bude skutečným kasovním trhákem. Má zatím nejvýdělečnější ‚start‘ ze všech dosavadních tří filmů, z nichž prvním byl Ant-Man z roku 2015 a druhým Ant-Man a Wasp (2018).

Nahlédněte do luxusního bytu Michaela Douglase a Catherine Zety-Jones. Nejen výhled vás oslní

Herečka z Desperada je Douglasovou druhou manželkou. Ještě před ní byl ženatý s Diandrou Luker, s níž má syna Camerona. S Velšankou Catherine začal randit v roce 1999 a už následující rok se vzali. Společně počali dvě děti – syna Dylana (22) a dceru Carys Zetu (19). V roce 2013 překonali manželskou krizi, kdy žili odloučeně, ale po půl roce se Catherine přestěhovala zpátky do jejich bytu v New Yorku. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků