Rockerka ze SuperStar Leona Šenková odhalila tajemství velkého výstřihu. Super.cz

Rockerka ze SuperStar dorazila na akci bez kabelky. Věci měla uložené ve svém velkém výstřihu

Mít velké poprsí může mít mnoho výhod. Třeba tu, že do výstřihu můžete dát pohodlně různé propriety, a tak kabelku můžete nechat doma. Své o tom ví rockerka ze SuperStar roku 2009 Leona Šenková (29). „My ženský, když u sebe nemáme kabelku, tak to můžeme všechno schovat takhle do toho poprsí. Takže přátelé, mám tam telefon, zapalovač, cigarety a nikdy mně to nepropadlo a vždycky mi to tam zůstalo,“ smála se zpěvačka během rozhovoru pro Super.cz.

Emotivní setkání po 12 letech: Takhle se změnili finalisté SuperStar, ze které vzešli Chodúr, Bagárová a spol.

Leona Šenková byla jednou z nejvýraznějších soutěžících v SuperStar v roce 2009, ve které po boku Moniky Bagárové, Jana Bendiga, Bena Cristovaa a vítěze Martina Chodúra, excelovala ve finálových kolech. Dokonce se jí začalo přezdívat nová Věra Špinarová. „Teď jsem se o tom bavila s panem Hejmou, že uběhlo 14 let a já se mám krásně, mám zdravého kluka, super přítele, jsme spolu tři čtvrtě roku a je moc hodný. To jsou pro mě největší dary a teď mám vysněnou práci, o víkendech moderuju na Rock Rádiu.“

Baculka ze SuperStar šla do plavek: Takhle si známá rockerka užila dovolenou v Chorvatsku

A na zpěv rozhodně nezanevřela. „Připravuju desku, brzy budu mít třicetiny, takže si budu dělat i takovou streamovou show, kam budu zvát svoje hosty a hodím tam i nějaký svoje rockový pecky,“ dodala během rozhovoru Leona Šenková. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků