Mašlíková se chce stát pokerovým esem. Šance jsou nulové, tvrdí hráči

20. prosince 2010 10:05, PRAHA

Modelka Hanka Mašlíková (28) propadla pokeru. Její závislost je tak silná, že si nenechala ujít neoficiální sešlost nejlepších pokerových hráčů, kterým by se jednou chtěla vyrovnat. Ale bohužel. Přestože pravidelně objíždí skoro všechny VIP pokerové turnaje, na svou první velkou výhru stále ještě čeká.

„Je to úžasná strategická hra, které jsem hned propadla. Bohužel nejde jen o dobrou strategii, ale trochu i štěstí, které se mi vyhýbá. Stále ale věřím, že můj den přijde,“ svěřila se modelka, která si nemohla nechat turnaj European Poker Tour v pražském Hiltonu ujít.

O vášni Mašlíkové k pokeru mluví i její doprovod. Jelikož je česká kráska několik týdnů po rozchodu, společnost ji dělala její kamarádka Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, která má k pokeru snad ještě blíž, než Mašlíková. Po rozchodu s přítelem Radovanem totiž již několik měsíců žije s kamarádem moderátora Leoše Mareše, podnikatelem a majitelem několika kasín, Jaroslavem Vítem.

"Ale tak proč ne, ať se dívá, třeba bude hrát aspoň o něco lépe než doposud. Hrát proti ní, to byly zatím skoro vždy peníze zadarmo. To vám řekne snad každý pokerový hráč," řekl pro Novinky na EPT jeden z českých reprezentantů.

Domácím hráčům se na turnaji bohužel nedařilo. Nejlepší Čech, Petr Targa, obsadil až 39. příčku. Jediný český PokerStars Pro Martin Hrubý se bohužel pro české barvy poroučel už v prvním turnajovém dni. Vítezem celého turnaje se stal Velšan Roberto Romanello, který obratem uspořádal v hotelovém baru velkolepou party.