Táňa Pauhofová je už čtyři měsíce pyšnou maminkou.

Táňa Pauhofová je už čtyři měsíce pyšnou maminkou. Foto: EGGCZSK

Mateřství jí dává zabrat, ale nemůže být šťastnější. Táňa Pauhofová promluvila o dcerce i o návratu k práci

Jsou to už čtyři měsíce, co se oblíbená slovenská herečka Táňa Pauhofová (39) stala maminkou. Na svět přivedla dcerku, které s partnerem Jonatánem Pastirčákem vybrali jméno Míla. Jak nám sympatická zrzka potvrdila, aktuálně nemůže být šťastnější. „Je to nejkrásnější a zároveň nejnáročnější období. Ladíme se, učíme se a hoříme láskou, prozradila nám.

Krásná Táňa Pauhofová poprvé ukázala dcerku: Nad rozkošnou Milou se fanoušci rozplývají

Na Táně byste nepoznali, že nedávno rodila. Má postavičku jako lusk, za kterou vděčí i dlouhým procházkám s kočárkem. To, že mrzne, ji nezastaví. „Zima vůbec nevadí. Občas se při tom člověk namaká, zkrátka kardio zdarma. Když má Míla dobrý spánek, procházíme se i tři hodiny, a to už je pěkný výlet,“ svěřila se Super.cz.

Úsměv zkrátka talentovanou herečku neopouští, i když se v současné době moc nevyspí. „Zatím moc nespíme, ale to bude skoro více můj problém než její,“ smála se Táňa.

Herečka Táňa Pauhofová porodila: Jsme rodiče, oznámila černobílým snímkem

Herečka si tak užívá každou sekundu se svojí krásnou dcerkou, ale brzy se chce samozřejmě vrátit k natáčení. „Mateřství si užívám se všemi barvami duhy naplno. Časem ale začnu také točit, a to teprve bude dobrodružství,“ doplnila se smíchem Táňa Pauhofová. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků