Matilda roste do podoby otce Heatha Ledgera, který zemřel před čtyřmi lety.

Matilda roste do podoby otce Heatha Ledgera, který zemřel před čtyřmi lety. Profimedia.cz

Neuvěřitelná podoba: Dcera Michelle Williams je kopií svého zesnulého otce Heatha Ledgera

Dceři americké herečky Michelle Williams a před čtyřmi lety zesnulého australského herce Heatha Ledgera Matildě je už šest let a pomalu se z ní stává mladá slečna. S věkem navíc čím dál tím víc připomíná svého otce. Spolu s maminkou byla spatřena v neděli, jak nakupují v newyorském Brooklynu. Ještě o den dříve se Matilda Ledger vyřádila na koloběžce opět v doprovodu své maminky, která si nedávno za roli Marilyn Monroe vysloužila nominaci na Oscara.

Herečka, jež odstartovala svou hvězdnou kariéru v seriálu Dawsonův svět, se s Heathem Ledgerem seznámila v roce 2004 během natáčení snímku Zkrocená hora. Její pozdější partner a otec Matildy ve snímku hrál homosexuálního kovboje, který si zpočátku nedokáže svou orientaci připustit. Michelle ve filmu hrála jeho ženu.

Jejich láska však idylicky neskončila ani v reálném životě. Po třech letech se v září 2007 rozešli. O necelý půlrok později byl Ledger ve svých osmadvaceti letech nalezen mrtvý v posteli. Důvodem smrti mělo být předávkování léky na spaní.

Několik měsíců po smrti Ledgera začala Williams chodit s režisérem Spikem Jonzem, rozešli se po roce. V současnosti herečka tvoří pár se zpěvákem a hercem Jasonem Segelem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků