Jennifer Lopez a Ben Affleck

Jennifer Lopez a Ben Affleck Profimedia.cz

Tahle láska trochu bolí! JLo a Ben Affleck si nechali udělat zamilovaná tetování. Jen pár dní po hádce na Grammy

Jennifer Lopez (53) a Ben Affleck (50) až donedávna vypadali jako pár, který na sebe jen zamilovaně hledí a nikdy se nepohádá. To se změnilo po poslední společenské akci, předávání cen Grammy. Má snad nové párové tetování dokázat světu, že je u manželů vše v pořádku?

Předávání cen Grammy znamenalo pro Jennifer Lopez velkou ostudu. Nejdříve se virálním stalo video, na kterém ona tančí při písničce a její muž má přitom velmi útrpný výraz, později se na veřejnost dostal další záběr, kdy herec své ženě něco pošeptal a ona se na něj s naštvaným výrazem ve tváři utrhla.

Kamery zachytily, jak se Jennifer Lopez utrhla na Bena během cen Grammy. Co mu asi řekla?

Je jasné, že taková vizitka se nejspíš zpěvačce, která se dosud prezentovala jako zamilovaná hrdlička, nemůže příliš líbit. Nehledě na to, že Ben a Jen natočili společnou reklamu na řetězec prodávající koblihy, která se objevila i na slavném Super Bowlu, a tak by to nemělo vypadat tak, že jsou mezi nimi jakékoliv spory.

Ben Affleck boří internet! Fanoušci nemůžou z jeho útrpného výrazu při vystoupení, zatímco JLo paří

Možná i proto se pár odhodlal k velkému kroku. Na Valentýna Jennifer na sociální síť umístila sérii fotek, která odhaluje její i partnerovo nové tetování. Na tom jejím je šíp protínající symbol nekonečna a jména Jennifer a Ben, hercovo značí dva zkřížené šípy a iniciály J a B. JLo pak ještě přidala několik fotek z jachty, kde se k sobě manželé láskyplně tulí. V popisku Jen přeje své lásce krásného Valentýna. A tak Jennifer a Ben udělali další krok k tomu, aby bylo jasné, že jejich láska bude opravdu věčná. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků