Krystyna Pyszková zářila na Česko-Slovenském plese Super.cz

Šperky za milión korun, výstřih až k pupíku! Úřadující královna krásy ukázala své přednosti a neméně půvabnou sestru k tomu

Úřadující královna krásy Krystyna Pyszková (24) se nedávno rozešla s partnerem, a tak bylo velkou neznámou, s kým se objeví na Česko-Slovenském plese. Krystyna neměla pánský doprovod, dorazila se sestrou Halinou.

Ta je také velmi vysoká a půvabná. Loni to zkoušela v soutěži krásy, ale neuspěla. Jak Krystyna prozradila, modelingu se už věnovat nechce. "Má teď jiné zájmy, věnuje se své škole. Studuje psychologii a dělá letušku. Byla v soutěži, ale nevyšlo to. Znovu už to zkoušet nebude. Zkusila to jednou a nyní se chce věnovat letectví, psychologii, má už jiné zájmy, má už jiné priority, je jí 26 let," řekla Super.cz Krystyna.

Tahle odvaha byla doslova o prsa. Česká královna krásy pózovala v Emirátech v poušti naostro

Půvabná vítězka Miss Czech Republic oblékla krásné šaty od sourozenců Ponerových. Přiznala, že přípravy na večer byly dlouhé. "Byla jsem pro šaty, šperky, kabelku, do toho make-up a vlasy. Přípravy probíhaly doslova celý den. Šperky jsou v hodnotě přes milión korun," dodala Pyszková. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků