Felix Slováček si vyrazil na ples se svojí trenérkou. Super.cz

Felixi, tohle není Dáda. Slováček se ve společnosti objevil s mladou kočkou. Je to moje pohybová specialistka, smál se

Felix Slováček (80) si na Česko-Slovenský ples přivedl mladý doprovod. Super.cz prozradil, kdo je mladá dáma, která ho doprovází. A proč s ním nedorazila jeho manželka Dáda Patrasová (67)?

"Je tady se mnou moje golfová trenérka a pohybová specialistka Vanda. V mém věku je to potřeba správně koordinovat. Pomáhá mi," řekl Super.cz s úsměvem Felix, který to s Vandou pořádně roztočil na tanečním parketu.

"Jsme na plese, já jsem tanečník a skutečně si rád zatancuji," usmál se muzikant a prozradil, proč to s ním na parketu neroztáčí jeho manželka Dáda Patrasová.

"Dáda má pořád nějakou virózu. Asi tak to nějak je," řekl nám, i když jeho výraz naznačoval, že možná jde o jinou indispozici než zdravotní.

Buzeruje mě, dělá mi ze života peklo. Dáda Patrasová promluvila o Felixovi. Rozvod si ale rozmyslela

Felix chystá velkolepý koncert ke svým 80. narozeninám, kvůli kterému zřejmě zruší i plánovanou dovolenou. "Nechci před tím odletět, je s tím spousta práce. Měl jsem namířeno do Thajska, ale asi to zruším. Nechci aby se něco stalo, aby mě bolela ruka, noha. Chci být na koncert absolutně fit," dodal Slováček. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků