Veronika Žilková má před sebou další soudy s Martinem Stropnickým. Super.cz

Před rokem viděla dcera Veroniky Žilkové tátu Martina Stropnického naposledy: Jak pokračují soudy o péči a rozvod?

V těchto dnech je to přesně rok, co viděla Kordula Stropnická svého otce Martina Stropnického (66) naposledy. "To nás vzal na dovolenou do Dubaje a víte sami, jak to dopadlo," řekla Super.cz Veronika Žilková (61), které krátce poté napsal manžel rozchodový mail.

"Od té doby tátu neviděla a byla bych nerada, kdyby ho potkala až u soudu. Letos v září jí totiž bude osmnáct, takže jak se to neustále odkládá, musela by se nakonec soudit s tátou sama. Protože bude sice zletilá, ale stále studující. Moc ji lituju, když k tomu bude muset dojít," svěřila herečka.

Bolestné rozchody celebrit. Vztahové kolečko u Vignerové, rozpad manželství Evy Decastelo i šokující e-mail pro Žilkovou

S Veronikou jsme si povídali na představení nové divadelní hry Já, diktátor, právě proto jsme se dostali i k jejímu životu s politikem, s nímž se nyní rozvádí. "Rozvod je pozastaven do doby, než bude vyřešena péče o děti. Jednou byl soud zrušený, protože manžel očekával delegaci z SPD. A teď bude odročený, protože moje právnička jde na operaci," upřesnila Veronika. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků