Gabriela Gášpárová svému partnerovi věří. Přesto nakonec neudržela slzy.

Gabriela Gášpárová svému partnerovi věří. Přesto nakonec neudržela slzy. Foto: Super.cz/TV Nova

Gabriela Gášpárová v slzách: Takhle reagovala na pikantní záběry expartnerů Pítra a Andrey ze Survivoru

Není tajemstvím, že se v Survivoru potkali nejen dobří přátelé, ale také expartneři. Konkrétně jde o hvězdu Love Islandu Petra Havránka a modelku Andreu Bezděkovou (28), kteří v minulosti prožili románek.

Tohoto faktu si je vědoma i Pítrova partnerka Gabriela Gášpárová (22), která se nebojí, že by mezi bývalým párem mohla opět vzplanout jiskra.

Ondřej Novotný o obětních beráncích v Survivoru: Tihle hráči se na stupně vítězů nepodívají

Zdá se ale, že k sobě Pítr s Andreou mají na ostrově poměrně blízko, jak zveřejnila televize Nova v jedné z ukázek, která obsahovala pouze momenty, kdy jsou expartneři spolu. A to, jak během soubojů, tak i v noci na podestě, kde si ustlali vedle sebe. A ani přes fakt, že Andrea ví, že je Pítr zadaný, se neváhala přitulit.

"Je to nějaký sestřih, nemůžu z toho poznat, co se tam děje. Pítrovi věřím a doufám, že k ničemu, co přechází hranice, nedojde. Snad bude všechno v pohodě. Je to nepříjemné, to by bylo asi každému, ale jak jsme mohli vidět hned na začátku, Pítr vedle ní nechtěl spát. Myslím, že to možná může být ze strany Andrey a Pítr s tím nemůže nic dělat, doufám," řekla Gabriela pro Tn.cz.

K videoukázce se vyjádřila i vítězka Love Islandu Laura Chebetová, jež má na ostrově také svého partnera Martina. Tyhle záběry by dle svých slov tak statečně jako Gábi rozhodně nevzala.

Vypadlice ze Survivoru se vrátila s vážným zdravotním problémem. Lékaři v Dominikáně nic nepoznali, musí na operaci

„Já kdybych tohle viděla, tak bych se asi rozplakala. Ty jsi možná v tomhle silnější než já. Pokud jde o Martina a šlo o hru, tak by nezašel možná takhle daleko. Pro mě osobně je to dost daleko na to, že má doma mě. Asi bych to snášela hůř, ale chápu, že to může být i nějaká herní strategie,“ vyjádřila se Laura, jejíž slova Gabrielu nakonec zlomila a slzu nedokázala skrýt. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků