Marc Anthony a Nadia Ferreira dva týdny po svatbě oznámili, že čekají miminko.

Marc Anthony a Nadia Ferreira dva týdny po svatbě oznámili, že čekají miminko. Profimedia.cz

Exmanžel JLo Marc Anthony bude sedminásobným otcem. Miminko čeká se svou o 31 let mladší manželkou, Miss Universe

Zpěvák Marc Anthony (54) pomalu, ale jistě začíná šlapat na paty nejplodnějšímu muži Hollywoodu Nicku Cannonovi. Se svou půvabnou novomanželkou, kterou si vzal před pouhými dvěma týdny v Miami, totiž čekají miminko.

Zatímco pro mladinkou držitelku titulu Miss Universe Paraguaye Nadiu Ferreiru (23), která v roce 2021 na celosvětovém klání skončila druhá, půjde o první dítě, pro Marca to bude potomek sedmý. Páreček si opravdu pospíšil, randí spolu totiž pouhý rok.

Zpěvák a exmanžel JLo Marc Anthony se opět oženil! Jeho čtvrtou ženou je o 31 let mladší Miss Universe

Dvojice si k oznámení radostné novinky nemohla vybrat lepší den než svátek všech zamilovaných. Na Instagramu sdíleli snímek, jak společně láskyplně drží Nadiino rostoucí bříško. „Nejlepší valentýnský dárek ze všech!!! Děkujeme Ti, Bože, za toto obrovské požehnání v našich životech,“ připsal pár ke snímku.

Exmanžel JLo Marc Anthony (53) je magnet na krásky: Tohle je jeho Miss Universe (23) v bikinách

Oblíbený americký zpěvák má již devětadvacetiletou dceru Ariannu s Debbie Rosado, adoptovali ještě syna Chase. S Miss Universe 1993 Dayanarou Torres má syny Cristiana (22) a Ryana (19). S Jennifer Lopez pak ještě dvojčata Emme a Maxe (14). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků