Petra Eliáš Voláková prozradila, jaký je manžel tanečník. Super.cz

Hvězdný hokejista dostal nabídku do StarDance. Jeho manželka Petra Eliáš Voláková o ní poprvé promluvila

Moderátorka Petra Eliáš Voláková po dlouhé době vyrazila do společnosti se svým manželem, hokejovou legendou Patrikem Eliášem. Nenechali si ujít Česko-Slovenský ples. Jak prozradila, na takto velkolepém plese jsou spolu vůbec poprvé.

"Nechali jsme se přemluvit našimi přáteli Rosickými, moc se na ně těšíme. Každou chvíli dorazí. Jsme na takové akci poprvé," prozradila Super.cz Petra, která oblékla nádhernou bílou róbu Anamé.

Moderátorka Gabriela Lašková už má vlasy do půlky zad: Na plese zářila s manželem, s nímž řešila i krizi

Šaty byly vytvořeny speciálně pro tuto příležitost. Bylo to napínavé. Obdivuji každého, kdo má kreativní mysl něco vytvořit. Ve svém věku řeším, aby mi bylo pohodlně, aby mi nebyla zima. Návrhářky Anamé většinou dělají šaty s odhalenými zády, v mém věku jsem ale už raději o něco zahalenější," říká Petra, která se těšila i na taneční parket. Na svého manžela prozradila, že je výborný tanečník.

Strach o slavnou blogerku! Na Česko-Slovenském plese se sesunula k zemi a omdlela!

"Můj manžel je z Jižní Moravy, je nesmírně pohybově vybaven. Je skvělým tanečníkem, několikrát ho přemlouvali do různých tanečních soutěží, což odmítal. Možná je lepším tanečníkem než já. Manžel se hned u vchodu ptal, jestli to je hruškovice, nebo slivovice, už se posílil. Možná proběhne nějaký zajímavý taneční prvek," dodala. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků