Tereza Brodská rozplakala Evu Burešovou. FTV Prima

Emoce přímo na place. Tereza Brodská během natáčení nečekaně rozplakala Evu Burešovou

Eva Burešová (29) nejde pro slzy daleko. A za své emoce se rozhodně nestydí. Do seriálu ZOO se vrátila její kolegyně Tereza Brodská (55) coby soudkyně Danuše, jež hraje Evě Burešové v seriálu tchyni. Přímo během natáčení jedné scény Evu Burešovou dokonale zaskočila.

„Chtěla jsem ti moc pogratulovat k miminku. Nejen jako mamince, ale i skvělé parťačce a holce. Moc mě mrzí, že jsem to dodnes neudělala,“ vnesla do scénáře svoji iniciativu Tereza Brodská, a předala tak Burešové nejen přání, ale i dárek. Následně dokončila věty ve scénáři, a vehnala Evě Burešové do očí slzy radosti. Burešová porodila syna Tristana Williama loni v srpnu, k natáčení se vrátila nedávno. Stejně jako Tereza Brodská.

Když se předkloním, břicho mi vyleze: Eva Burešová hubne po porodu, ale ideální to prý ještě není

Pro tu si scenáristé připravili dějovou linku plnou lásky. Zamiluje se totiž do rybáře Raula v podání Vladimíra Kratiny. „Je to celkem nečekané, ale o to víc zajímavé spojení. Sama jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Láska přichází v každém věku. Raul je vášnivý rybář a musím říct, že já jako Tereza k tomu nemám absolutně žádný vztah,“ prozradila Brodská. Ta si dokonce vzpomněla na jednu vtipnou historku.

Neuvěřitelná proměna Terezy Brodské. Herečka se převtělila do postavy ze svého oblíbeného seriálu

„Když byl můj syn malý, byl na rybách s Tomášem Töpferem. Chytil obrovského kapra. Byla jsem na něj tak pyšná, že jsem mu ten úlovek dala do mrazáku, kde zůstal asi dvanáct let. Byla to vzpomínka a já toho kapra nechtěla vyhodit. Byla to přece jeho první ryba. Rozloučit jsme se s ní museli, až když se nám ten mrazák rozbil,“ vzpomínala Brodská s úsměvem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků