Hosté z řad známých tváří by se měli nad svými outfity víc zamyslet.

Hosté z řad známých tváří by se měli nad svými outfity víc zamyslet. Herminapress

Vítejte v módním pekle! Muzikálová premiéra plná faux pas. Nechyběly péřovky, děravé džíny ani top jako na aerobic

Sice šlo "jen" o premiéru muzikálu, který se přesunul z Liberce do pražského divadla Hybernia, ale z toho, jak se na ni hosté z řad známých tváří oblékli, by dostali všichni módní policisté minimálně kopřivku. Tohle si účinkující ze Zpívání v dešti opravdu nezasloužili.

Klasickou chybou bylo to, že v případě společenské akce hosté opomíjejí svrchní část oblečení. Přece se v šatně svléknou. Ale to by je fotografové nesměli fotit už při příchodu. I když teploty nebyly pod bodem mrazu, řada návštěvníků divadla se navlékla do péřovek, jako by mířili na horskou túru.

Tento outfit zdvihl nejedno obočí: Dara Rolins se na Hradě vykašlala na pravidla a odmítla velkou večerní

Péřovou vestu přes sáčko oblékla Veronika Žilková (61), rovnou na sjezdovku mohl ve své červené péřové bundě vyrazit muzikálový zpěvák Tomáš Trapl, péřový kabát oblékla i manželka Petra Jančaříka a Vladimír Kratina to ještě zazdil děravými džínami.

Párům se dost často nedařilo sladit, zaujal nás doprovod herce a režiséra Václava Knopa. Blondýnka zvolila top, který odhaloval bříško a hodil by se možná spíš na hodinu aerobiku. Jak se návštěvníci premiéry oblékli, se můžete podívat v naší bohaté fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků