Konec velké lásky mezi Megan Fox a Machine Gun Kellym?

Konec velké lásky mezi Megan Fox a Machine Gun Kellym? Profimedia.cz

Rozchod? Megan Fox smazala všechny fotky snoubence, spálila dopisy a píše o nečestnosti. Pár hodin předtím spolu byli na party!

Vztah Megan Fox (36) a jejího snoubence Machine Gun Kellyho (32) je zřejmě stejně divoký jako jejich módní kreace. Nyní ale herečka udělala rázný krok, když v sobotu večer smazala všechny fotky svého partnera z účtu na Instagramu a přidala velmi zvláštní komentář o nečestnosti a video, na němž se zdá, že pálí jakési věci a dopisy.

Hvězda Transformers, která na sebe poslední roky upozorňuje spíš kontroverzí, než kariérními úspěchy či tím, že by se chovala jako běžná máma od tří dětí, na Instagramu smazala vše, co by připomínalo její vztah s o čtyři roky mladším rapperem.

K sérii fotek, na nichž pózuje v sexy kalhotovém overalu s průstřihy na bocích, přidala výmluvný komentář směřovaný zřejmě Kellymu o tom, že může ochutnat nečestnost. Stejná slova přitom použila Beyoncé ve svém hitu z roku 2016 Pray You Catch Me, jež byla o aféře jejího manžela Jay-Z.

Šňupání prášku z ňader byla jen předehra: Megan Fox se snoubencem čelí drsné kritice za kněze a sado-maso věřící

Megan a Machine spolu jen o pár hodin dřív vymetali další večírek, a to party k blížícímu se Super Bowlu, kterou pořádal rapper Drake v Arizoně.

Co se mohlo mezi snoubenci odehrát? Nechme se překvapit, zda jejich téměř tři roky trvající vztah krizi překoná. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků