Michael Foret v Alpách.

Michael Foret v Alpách. Foto: Archiv Michael Foret

Michael Foret utekl do Alp před nepříjemnou nemocí. Na svahu zpěvák křísil k životu polomrtvou lyžařku

Zpěvák Michael Foret (25) v těchto dnech tráví čas se svojí přítelkyní Eliškou (20) v Rakouském lyžařském středisku na ledovci Hintertux, kde si kromě odpočinku na lyžích také léčí alergie, které mu v prvních jarních dnech značně zkomplikovaly život.

„Lyžování miluju, je to s tenisem můj neoblíbenější sport. Lyžuju už od tří let a hory považuji za vůbec ten největší relax, co může být. Vždy jsme jezdívali s velkou partou, ale letos jsme vyjeli jen ve dvou, užít si romantiku s přítelkyní. A kromě toho mi taky jarní Alpy doporučuje moje alergoložka. Odlehčují mi v tom, že tu nejsou tak agresivní alergeny, jako tomu začíná být v Česku," říká Michael a jedním dechem dodává: „Nejvíce mě to bohužel omezuje ve zpěvu, což je teď dost na nic, jelikož teď musím být fit."

Přestože pobyt v Rakousku byl plánován jako jedna velká romantika, došlo už na dovolené k dramatickým momentům. Zpěvák na svahu pomáhal oživovat zraněnou lyžařku.

„Omdlela při pádu hned vedle mě, a když jsem jí přijížděl podávat lyže, jen chroptěla a byla v bezvědomí. Po několika vteřinách se probrala a přiletěl i vrtulník,“ vypráví Michael.

Zpěváka můžeme v současnosti vídat nejen v obnovené inscenaci světoznámého muzikálu Bídníci, ale také jako herce v novém filmu „Probudím se včera“, který láme rekordy v návštěvnosti. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků