Přítel Lucie Bílé je v nemocnici

Přítel Lucie Bílé je v nemocnici Herminapress

Svalovec Lucie Bílé Radek Filipi dával tělu zabrat až moc. Musel na operaci páteře!

Radek Filipi, jedna z největších opor Lucie Bílé (56), skončil v nemocnici na operaci páteře. I on, jako nabušený fitness trenér poznal, že i když je člověk v perfektní kondici, tělo dokáže říct dost. Zkrátka léta tvrdého tréninku, volejbalu a sezení za volantem si vybralo svou daň.

Lucie Bílá se dojemně vyznala svému fešnému Radkovi. Láska, smutek a jedno velké přání

Filipi je hospitalizovaný v pražské Nemocnici Na Homolce a dle jeho slov, si musel nechat opravit součástku. Své lásce Lucii Bílé zároveň poděkoval za velkou péči. „Moc děkuji tobě lásko moje. Jsi ten nej parťák v dobrých i těžkých časech …miluji tě,“ napsal Radek zpěvačce chvíli poté, co se rozkoukal po operaci.

Lucie Bílá v bílých šatech s peřím vypadala jako anděl: Jednou štafetu předám, ale ještě mě to baví, říká zlatá Slavice

Pod fotku ihned reagovaly i další známé tváře, které Radkovi popřály brzké uzdravení. „Radku, moc zdravím a brzo se uzdrav,“ napsal Štefan Margita (66). Fotku okomentovala i bývalá tenisová star Lucie Šafářová (36): „Ať jsi brzo zase fit.“ A přání k uzdravení přidala i Iva Pazderková (43): „Ať jsi brzo v plném provozu.“

„Moc děkuji za toho svýho chlapa. Mám z toho velikou radost, že má tolik kamarádů, kteří za ním stojí, když je mu takhle ouvej, ale on se brzo uzdraví a za chvilku bude doma,“ poděkovala všem i Lucie Bílá. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků