Vojta Dyk se rozpovídal o svém dětství.

Vojta Dyk se rozpovídal o svém dětství. Michaela Feuereislová

Vojta Dyk zavzpomínal na své dětství. Svěřil se, kdo byl jeho největším vzorem

Talentovaný muzikant Vojta Dyk (37) se netají tím, že má velkou vášeň pro fotbal. Je skalním fanouškem Sparty a sám hraje fotbal v SK Vacov. Ovšem pozor, teď zpěvák přiznal, že jako malý kluk neměl za vzor fotbalistu, ale hokejistu.

Vášnivý polibek a pohled plný pýchy. Tatiana Dyková byla ze svého manžela Vojty na premiéře celá paf

„Já jsem měl samozřejmě v dětství jako největšího hrdinu Jardu Jágra (51). A navíc v tom „98“ roce! To bylo něco. Samozřejmě jsem si přečetl knížku Honzy Šmída: „Jaromír Jágr Má léta v Pittsburghu – vlastní životopis,“ nechal se slyšet manžel Tatiany Dykové (44).

I on sám měl přeci jenom s hokejkou co do činění. Kromě fotbalu se totiž věnoval i florbalu. „Ve florbale jsem vlastně byl dobrej a párkrát se mi potom začali kluci v šatně smát, že si zpívám, ale nevzdal jsem to.“

Také by vás to naštvalo? Tatiana Dyková práskla, čím ji v ložnici vytáčí manžel Vojta

Vojta v rozhovoru nezmínil rok 98 jen tak náhodou. On sám samozřejmě na tento rok vzpomíná s nadšením, protože naši čeští hokejisté vybojovali v Naganu zlaté olympijské medaile. A zpěvákův hlas uslyšíme i v rodinném filmu Děti Nagana, kde zazní Dykova verze skladby Heroes od Davida Bowieho.

Hynek Čermák se chystá na svátky na hory, lyžovat ale nebude: Je to drahé a je tam moc lidí, stěžuje si

Fim vstoupí do kin 22. února. Hynek Čermák (50) v něm vede partu kluků do důležitého hokejového zápasu s tenisákem na plácku proti rivalům z vedlejší vesnice. Hrát se bude o vítězství, o respekt a taky o první pusu a o srdce nejlepší holky ze třídy. Děti Nagana vstoupí do kin symbolicky na den přesně 25 let od slavného a zlatého naganského finále. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků