Iva Pazderková s tureckým partnerem

Iva Pazderková s tureckým partnerem Foto: Se souhlasem Ivy Pazderkové

První slova o rozchodu. Iva Pazderková promluvila exkluzivně pro Super.cz

Herečka Iva Pazderková (43) na sociální síť napsala status, který její fanoušky pořádně rozhodil. Začalo se spekulovat o rozchodu s Turkem Bertuğem Baloğluem, se kterým se seznámili během reality show Survivor.

"Někdy je těžší a bolavější se rozhodnout, a udělat krok k tomu být šťastný, než zůstat nešťastný. Ať už se jedná o práci, rodinu, přátele nebo lásku. Člověk občas musí sebrat všechny síly, co zbývají, aby ten krok mohl udělat. Ale o tu sílu, kterou mu takové rozhodnutí přinese, už nikdy nepřijde. Slzy uschnou, a jizvy na srdci budou jejím připomenutím. Jo, a dobrý makeup dělá zázraky..." napsala herečka.

Svou lásku neuvidí půl roku! Iva Pazderková se smutně loučila s tureckým přítelem, který nesmí do Prahy

Super.cz však Iva exkluzivně prozradila, že šlo jen o motivační citát. Žádný rozchod se nekoná. "Jsme spolu. Nerozešli jsme se. Šlo opravdu jen o motivační citát," řekla Super.cz Pazderková, která prožívá vztah na dálku.

Pro Turky je velmi těžké vycestovat do České republiky kvůli vízové povinnosti, a tak Bertuğ za Ivou zatím na návštěvu nemůže. Pazderková se snaží létat do Ankary, co to jde, ale bohužel pracovní vytížení to neumožňuje tak často, jak by si přála. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků