Nový seriálový účes herečce náramně sedne!

Nový seriálový účes herečce náramně sedne! Profimedia.cz

Penny z Teorie velkého třesku už to má za pár: Natáčí v novém účesu, který jí neskutečně sluší. Co říkáte?

Kaley Cuoco (37) je sice v radostném očekávání prvního potomka, ale jak je vidět, s prací zatím rozhodně přestat nehodlá. Ve středu byla například spatřena při chvilce volna během natáčení série Based on a True Story, kde má hlavní roli. S novým účesem byla téměř k nepoznání, ale ofina a velké vlny jí sedly skvěle. Mohla by se jím možná inspirovat i v civilu...

Natáčení série z dílny streamovací společnosti Peacock probíhá v Los Angeles a kromě Kaley, jež si v seriálu zahraje postavu Avy Bartlett, bude jejím mužským protějškem Chris Messina jako její manžel Nathan.

Seriálová Penny oznámila pohlaví očekávaného miminka už před dvěma měsíci, ale bříško si pořád dává na čas

Herečka, které už nikdo neodpáře především roli Penny z Teorie velkého třesku, se navíc nedávno na sociální síti pochlubila společnou fotkou se svou kolegyní Monette Moio, která už několikrát zastoupila Kaley jako její dvojnice. I v tomto případě měly herečky stejné oblečení a dokonce i těhotenské bříško, ačkoli v případě Monette pouze umělé.

Penny z Teorie velkého třesku je těhotná. S přítelem už prozradili, zda čekají holčičku, nebo chlapečka

Cuoco oznámila veřejnosti svůj požehnaný stav loni v říjnu. Tatínkem jejího prvního miminka bude herec Tom Pelphrey, s nímž tvoří pár zhruba rok. Předtím byla provdaná za jezdce na koních Karla Cooka, rozešli se v roce 2021. Jejím prvním manželem byl tenista Ryan Sweeting, s nímž jí vydržel svazek tři roky. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků