Josef Rychtář a Iveta Bartošová.

Josef Rychtář a Iveta Bartošová. Foto: Prima/VIP zprávy

Iveto Bartošová, pozor! Víme, jak se tě chce zbavit tvůj miláček Pepa

Na veřejnosti jí vyznává lásku, ve skutečnosti ale usilovně přemýšlí, jak se jí pohodlně zbavit. Řeč je o Josefu Rychtářovi (63), který dělá zpěvačce Ivetě Bartošové (✝48) posledních osm měsíců stín a jenž o ni pečuje a uklízí za ni dům. I jemu však už došla s vrtošivou umělkyní trpělivost a snaží se jí zbavit. Jenže protože už mnohokrát veřejně přísahal, že odejde jedině v případě, že mu Iveta sama ukáže dveře, vymyslel tajný plán, jak ji k tomu donutit.

„Rychtář už na všechny strany přiznává, že kdyby loni v srpnu věděl, že s Bartošovou zažije takovou ostudu, ponížení a že mu to přinese takové starosti, že by do toho nikdy nešel. Jenže si chce stát za svým slovem, že Bartošovou sám neopustí, takže vymyslel způsob, jak ji k tomu donutit. Poslední dobou mu totiž leze hrozně krkem,“ začíná vyprávění náš důvěryhodný zdroj z Říčan, který má k Rychtářovým opravdu velmi blízko.

Josef Rychtář chtěl do své konspirace zatáhnout i manželku a nebýt jejího odporu, už by byl přes týden od Ivety oproštěn. „Prý prosil manželku, ať dá veřejně najevo, že se k němu vrací, že ho miluje. Na základě toho by ho okamžitě Iveta poslala k šípku. Pak měl ale ještě ďábelštější plán. Když byl o Velikonočním pondělí s Ivetou u příbuzných v Liberci, tajně se domlouval, že by cestou zpátky do Prahy zavolal přes handsfree manželce a ta že by mu tam prakticky vyznávala lásku a oba by tak v přímém přenosu dali Ivetě najevo, že jsou zase spolu. Jenže Darina Rychtářová se té frašky odmítla zúčastnit, a tak Pepa čeká na další příležitost,“ dodává zdroj.

Rychtářova slova o lásce k Ivetě Bartošové jsou prý jen špičkováním s manželkou na dálku. Uvidíme, jak dlouho ještě bude Ivetě po boku. Už nedávno bylo blízko k rozchodu, když mu Bartošová vyčetla, že měl údajně zbít manželku, a Rychtáře kritika tak zaskočila, že chtěl odejít. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků