Podle jejích slov za její zjev na udílení cen může použitá kamera.

Podle jejích slov za její zjev na udílení cen může použitá kamera. Profimedia.cz

Madonna se vzteká kvůli hejtům na svůj vzhled. Prozradila, proč na Grammy vypadala tak bídně

Zpěvačka Madonna (64) vrací úder a vyjádřila se ke kritice svého vzhledu na udílení cen Grammy. Podle jejího názoru se opět stala terčem ageismu a misogynie a na svém Instagramu se podělila raději o vlastní snímky pořízené během akce. Zároveň přišla i s tvrzením, co za jejím podivným vzezřením stojí. Viní z toho použité kamery!

Fanoušci Madonny se zděsili vizáže popové královny na cenách Grammy. Tohle je rozdíl pouhých osmi let!

Konkrétně jejich objektivy s dlouhou ohniskovou vzdáleností, kdy se vzdálené objekty jeví větší. Madonna tím chtěla odůvodnit svou vyhlazenou, ale zároveň odule vypadající tvář, kterou fanoušci v komentářích často zmiňovali. Podle ní kvůli použitému objektivu působil její obličej kulatější, než ve skutečnosti je. A zřejmě na důkaz svých slov přišla s vlastními fotkami, kde skutečně vypadá jinak a méně ‚nafoukle‘.

Vyhlazená Madonna vs. její slavné vrstevnice, které umí stárnout s grácií. I v Hollywoodu to očividně jde!

Na svém Instagramu, kde ji sleduje 18,7 milionu lidí, se objevila po boku svých přátel včetně Sama Smithe a Cardi B či vedle své dcery Lourdes. Přidala zároveň sestřih videa s hudebním podkresem písně Unholy od Smithe a německé zpěvačky Kim Petras, kteří se zmiňovaným hitem zvítězili v kategorii Nejlepší popový výkon dua nebo skupiny. Madonna uvedla, že jí bylo ctí uvést na pódium první transgender umělkyni, která získala toto ocenění. Petras podstoupila operativní změnu pohlaví již v šestnácti letech. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků