Kamila Trnková jako klavíristka Marta v dobovém seriálu Zlatá labuť.

Kamila Trnková jako klavíristka Marta v dobovém seriálu Zlatá labuť. TV Nova

Kdo je tajemná klavíristka ze Zlaté labutě, co si sáhla na život? Má doma hvězdu z Kukaček

Rusovláska s alabastrovou pletí okouzlila hned v prvním díle seriálu manžela podnikavé Ireny, dcery majitele obchodního domu, která se dere do jeho vedení. Lukáše si Marta nepodmanila jen hrou na klavír... Tu ostatně herečka Kamila Trnková jen předstírala.

V luxusní Zlaté labuti se neprodává pouze móda a doplňky, ale má i restauraci, ve které zpříjemňuje chvíle zákazníkům právě klavíristka Marta. Ta se hned v prvním díle postarala o pořádné drama. Při slavnostním večírku k zahájení provozu obchoďáku se rozhodla spáchat sebevraždu a skočila z terasy.

První reakce na seriál Zlatá labuť: Diváci se pustili do zpěvu Romana Vojtka i hovorové češtiny

K dalšímu vývoji své role nechtěla půvabná zrzka nic prozradit, ale přesto k nadbíhání Lukáše Maška, kterého hraje Robert Mikluš, trochu tajemně poznamenala: „Možná se jí tu v budoucnu bude i líbit.“ Zatímco náš dotaz k preludování na klavíru ji rozesmál, protože hrát neumí.

Kamilu Trnkovou (31) jsme mohli vidět v krimiseriálu Pozadí události, nebo v minisérii Případ Roubal, kde si zahrála koncipientku a pravou ruku advokáta, který obhajoval vraha. Ve Zlaté labuti se sešla se spolužáky z DAMU s Adamem Vaculou a Beatou Kaňokovou.

Takhle ji na obrazovce neuvidíte: Kráska ze Zlaté labuti vyrazila do společnosti v odvážném topu bez podprsenky

Šestým rokem má stálé angažmá v pražském Divadle pod Palmovkou, kam nastoupila hned po vysoké. „Jsem tam spokojená. Moje nejoblíbenější věc, kterou v současnosti hrajeme, je 294 statečných. Tomáš Dianiška, autor hry, ji i režíroval,“ řekla Super.cz.

Kamila na první pohled upoutá pozornost vzhledem i postavou, sice ne příliš vysokou. Přesto vypadá jako nevšední modelka. Proto nás zajímala i její štíhlá linie. „To šlo nějak samo. Nejvíc mi asi pomohlo kojení a tak. Zacvičím si doma, ale nevěnuji tomu příliš času.“

Velký návrat seriálové zrzky: Kadeřnice Digi z Ulice se objeví ve Zlaté labuti

Čímž prozradila, že je maminkou. Má dvouletého syna, s jehož tatínkem žije. Jde o herce Adama Ernesta (30), který právě perlí v seriálu Kukačky coby neodbytný Luboš. Ten se uchází o těhotnou Marcelu Holcovou (Denisa Barešová).

„Jsem na mateřské, takže v divadle účinkuji jen v představeních, co jsem nastudovala před nástupem na ni,“ vysvětlila Kamila Trnková Super.cz. 

Vlaďka Merhautová , Super.cz


Časová osa článků