Alicia Arden

Alicia Arden Profimedia.cz

Herečka z Pobřežní hlídky udělá pro zviditelnění cokoli. V 53 letech se klidně při propagaci filmu na požádání svlékne donaha

V Hollywoodu se najde poměrně dost odkvétajících celebrit, které pro zviditelnění udělají téměř cokoli. Jednou takovou herečkou je i Alicia Arden, která se kdysi objevila v populárním seriálu Pobřežní hlídka, a přestože šlo pouze o epizodní roli, dodnes z toho těží. Jenže někdejší slávu odvál čas a Alicia se s tím zřejmě odmítá smířit. Během propagace nového filmu Blowback se například neváhala kompletně svléknout.

Nestydatá padesátnice z Pobřežní hlídky a její nejlacinější fotky. Nahá s dolarovkou v rozkroku!

Pro Arden jde o první větší roli za několik let, figuruje zde například fešák Cam Gigandet či Randy Couture ze série Expendables, a tak není divu, že Alicia by udělala psí kusy, aby se o akčním thrilleru maďarského režiséra Tibora Takácse mluvilo. Během propagačního focení k evropské premiéře neváhala odhodit svršky a předvést se v lascivních pózách.

12 hvězdiček, které se rozhodly toho na Halloween ukázat co nejvíc: Spletly si oblíbený svátek s přehlídkou prádla?

Herečka se nejdřív svlékla do spodního prádla, poté odhodila podprsenku a pózovala jen v kožichu s čepicí. Nakonec ale došlo i na kalhotky. Následující pózování už bylo pouze s kožešinovou šálou a vhodné spíš pro věkovou kategorii 18+, některé záběry ani nebyly publikovatelné a hodily by se do zcela jiné kategorie. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků