Trápí Vás únava, nízké libido a deprese? 2 tipy pro zaručené zvýšení testosteronu!

Pokud chcete být charismatický alfa samec, který není oplácaný tukem, potřebujete k tomu dostatek testosteronu. V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30 roku se začíná jeho hladina pomalu snižovat až o 1 % až 2 % ročně. A co všechno testosteron v mužském těle ovlivňuje? Kromě zvýšení schopnosti budovat svalovou hmotu se jedná o lepší pálení podkožního tuku, silnější erekce, libido, sexuální výkonnost, vyšší motivace a zlepšení nálady. Přečtěte si 2 tipy jak testosteron přirozeně zvýšit. S trochou disciplíny to jistě zvládnete!
1. Dodejte tělu ty správné vitamíny a minerály

1. Dodejte tělu ty správné vitamíny a minerály

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit produkci testosteronu, je dodat tělu nezbytné vitamíny a minerály, které podporují jeho tvorbu. Právě z toho důvodů byl v České republice vyvinut jedinečný produkt Primulus. Obsahuje kombinaci vitamínů (D3, C, B6), minerálů (zinek, hořčík, selen) a extraktů z bylin (kotvičník zemní, pískavice řecké seno). Díky této unikátní kombinaci látek má prokazatelný vliv na zvýšení testosteronu. Primulus je určen pro muže nad 30 let, které chtějí překonat únavu, podrážděnost, úbytek energie a ztrátu libida. Primulus je laboratorně testován, patří mezi nejprodávanější produkt v kategorii a užívá ho již přes 80 000 českých mužů. Vyzkoušejte Primulus nyní v akci s dopravou zdarma.

Koupit
nyní na primulus.cz
2. Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek

2. Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek

Hladina testosteronu u mužů je nejvyšší okolo 8 hodiny ráno. Během dne postupně klesá a večer je většinou nejnižší. V noci však pracuje váš endokrinní systém na maximum a produkuje velké množství testosteronu. Tělo se tím připravuje na další den. Pokud ale spíte méně, je zde logicky málo času na produkci testosteronu. V jedné studii nedostatek spánku po dobu jednoho týdne (5 hodin za noc) dokázal snížit hladinu testosteronu u zdravých mužů o 15 %. Další studie na 531 mužích potvrdila, že delší doba spánku je spjata s vyšší hladinou testosteronu. Dle výsledků dokáže hodina spánku navíc zvýšit hladinu testosteronu o 15 %. Snažte se tedy spát minimálně 7-8 hodin denně.

Koupit
nyní na primulus.cz
Proč si vybrat právě Primulus?

Proč si vybrat právě Primulus?

Jedná se o pečlivě vybrané vitamíny, minerály a extrakty z bylin v jedinečném doplňku stravy vyvinutém speciálně pro muže. Primulus je určen pro aktivní muže dneška, kteří jdou s dobou a dbají o své zdraví. Všechny obsažené složky mají dle několika výzkumů pozitivní a hlavně prokazatelný vliv (nejen) na hladinu testosteronu u mužů a tím podporují vitalitu, energii a také imunitu každého muže. Primulus je vyráběn v České republice, splňuje ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství a je také laboratorně testován. Složení produktu je unikátní a nemá u nás konkurenci. V současné době poznalo sílu přírodního složení produktu Primulus více než 80 000 spokojených zákazníků. Vyzkoušejte Primulus nyní v akci s dopravou zdarma.

Koupit
nyní na primulus.cz

Časová osa článků