Karolína Kopíncová

Karolína Kopíncová Michaela Feuereislová

Před pár dny fotila v místě, které v Turecku zasáhlo zemětřesení. Exkluzivní informace od české krásky, jež tam nyní žije

Vítězka Miss Czech Republic Karolína Kopíncová (25) před třemi týdny odcestovala na dva měsíce za modelingem do Turecka. Základnu má v Istanbulu, ale pracovně létá po celém Turecku. Jen pár dní zpět ale pracovala v oblasti, kterou nejvíce postihlo zemětřesení.

"Istanbul je naštěstí na druhé straně Turecka a tady jsme nic necítili, ale když si představím, že pár dní zpět jsem v té oblasti byla na focení, konkrétně v Diyarbakiru, mám husí kůži. Chudáci lidé, je mi to moc líto," řekla Super.cz Kopíncová.

Bude se vdávat v takhle odvážných šatech? Miss Kopíncová kvůli přípravě veselky, práci a nadaci nepokračuje ve studiu

Uvažovala, že by z Turecka odcestovala. "Musím přiznat, že jsem přemýšlela o tom, že si tady ten pobyt zkrátím. Napřed přišla výstraha ohledně možných teroristických útoků, o týden později zemětřesení. Taky je v tuto chvíli méně castingů i práce v porovnání s předchozími čtrnácti dny," vysvětluje Karolína.

Česká královna krásy opouští Česko! Sundala fazety, bude se snažit prorazit s mezerou mezi zuby, způsobenou drsným pádem

"To jsem měla mnoho krásných focení, také denně bylo 5-6 castingů, ale nevím, zda to mohu přisuzovat možné teroristické hrozbě, může to být pouze shoda náhod, uvidíme, co přinese další týden," říká modelka s tím, že má s tureckou agenturou smlouvu, kterou musí splnit.

"Podle smlouvy tady musím zůstat minimálně měsíc a půl. A ještě mi chybí čtyři dny teprve do měsíce. Věřím, že pokud bych se opravdu cítila v ohrožení, dalo by se s nimi domluvit, ale prozatím mám v plánu tady měsíc a půl vydržet," dodala Kopíncová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků