Halle Berry v Beverly Hills.

Halle Berry v Beverly Hills. Profimedia.cz

Pětačtyřicetiletá Halle Berry předvedla svůj neuvěřitelně plný dekolt v leopardních šatech

Při pohledu na Halle Berry není divu, že právě ona měla tu čest zahrát si před lety po boku agenta 007 jako Bond girl. V bondovce Dnes neumírej s Piercem Brosnanem okouzlila dokonalými křivkami v oranžových bikinách s bílým páskem, které se později staly hitem. Jako svůdná Catwoman byla pro změnu oděna do těsného koženého oblečku. Ačkoli je Halle dnes už pětačtyřicátnice, s přehledem by si mohla střihnout podobně svůdnou roli, jelikož přibývající roky rozhodně nejsou jejím nepřítelem. Podívejte, jak sexy byla Berry v sobotu na charitativním večírku v Beverly Hills...

Bezchybná herečka se po červeném koberci v Beverly Hills Hotelu procházela v úzkých šatech s leopardím vzorem, s jejichž výstřihem nebylo možné přehlédnout její plný dekolt. Šaty Berry doplnila pouze o drobné náušnice s perlou a černé lodičky. Na ruce se jí třpytil už jen zásnubní prsten od jejího partnera Oliviera Martineze (46), který jí dělal doprovod.

Herečka se dlouhodobě věnuje charitě a angažuje se v boji proti domácímu násilí, za což byla v minulém roce rovněž oceněna. V současnosti však nejvíce řeší spory se svým bývalým partnerem a otcem jejich dcery Nahly (4) Gabrielem Aubrym (36). Berry doufá, že se bude moci přestěhovat i s Nahlou do Paříže, kde žije s Martinezem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků