Dcera Ondřeje Havelky promluvila o tom, jací muži ji nejvíce děsí. FTV Prima

Dcera Ondřeje Havelky je šťastně zadaná. Zpěvačka a herečka ale přiznala, co ji na mužích nejvíce děsí

Krásná muzikálová herečka Rozálie Havelková nedávno vydala své album s netradičním názvem Korzetiér, které je inspirováno její minulostí. Ačkoliv je tato zrzka šťastně zadaná, byly doby, kdy se vedle jednoho muže necítila zrovna fajn. A právě i stejnojmenná píseň na albu vychází z osobní zkušenosti. „Píseň je inspirovaná vztahem s jedním „korzetiérem“, který v jisté fázi našeho vztahu začal pomalu, ale jistě utahovat šněrování. Začal být žárlivý a majetnický a já se začala ve vztahu dusit,“ prozradila nedávno Róza Super.cz.

Sexy dcera Ondřeje Havelky se odvážných modelů nebojí: V body s odhaleným bříškem si sedla za harmoniku

O svém zážitku se také rozpovídala v show 7 pádů Honzy Dědka. „Je to ztělesnění muže, takového lehkého citového vyděrače, který nenápadně utahuje šňůrky na tom korzetu a vy pak nemůžete dýchat. Pro mě je to metafora pro uzurpátora.“

Na jevišti tančí v korzetu, bere drogy a opíjí se. Jak na novou roli této muzikálové krásky reagoval její otec Ondřej Havelka?

Sympatická brunetka se tak vyzpovídala na albu ze své nepodařené minulosti v randění. Je to zkrátka něco, co ji na mužích opravdu děsí. Píseň a deska tak mají poslání, že když se s někým cítíte v kleštích, určitě jděte dál. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků