Ben Affleck má občas poněkud utrápený výraz...

Ben Affleck má občas poněkud utrápený výraz... Profimedia.cz

Ben Affleck boří internet! Fanoušci nemůžou z jeho útrpného výrazu při vystoupení, zatímco JLo paří

Účast Bena Afflecka (50) na nedělních cenách Grammy aktuálně baví miliony lidí na internetu! Konkrétně jeho nezúčastněný pohled, který dokonale kontrastuje s jeho manželkou Jennifer Lopez (53). Ta si naopak vystoupení hudební legendy Stevieho Wondera očividně užívá a rytmická skladba s ní pořádně šije...

Ben si možná musel tak trochu splnit společenskou povinnost a doprovodit svou ženu na udílení prestižních hudebních cen, kde měla Jennifer důležitou roli – předávala totiž cenu za nejlepší popové album roku. Herec podle očitých svědků po celý večer vypadal, jako by odpočítával každou minutu do konce.

Jennifer Lopez prodává snové sídlo v Bel Air se 13 koupelnami a obřím fitkem. Za 922 mega může být vaše

Záběry Bena, kterak téměř s útrpnou tváří sleduje Wonderovu známou píseň Higher Ground, obletěly svět a lidé se baví tím, jak to „Ben zase jednou zabil.“ Jeden uživatel trefně poznamenal: „Vypadá, jako by byl radši u zubaře,“ a další to viděl podobně: „Zdá se, že by chtěl být raději u Dunkina,“ čímž připomněl hercovu oblibu v koblihách Dunkin Donuts.

Není to přitom poprvé, co se Benův výraz stal virálním. V roce 2016 se jako internetový mem rozšířil takzvaný ‚Smutný Affleck‘, kdy byl herec zachycen během rozhovoru k propagaci filmu Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti v době, kdy byly zveřejněny vlažné recenze snímku. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků