Beyoncé

Beyoncé Profimedia.cz

Ňadra natolik dmoucí, že je korzet skoro neunesl. Beyoncé na předávání cen Grammy ohromila obřím dekoltem

Zpěvačka kvůli dopravní zácpě dorazila na předávání cen Grammy pozdě, nakonec se jí ovšem podařilo stát se královnou večera. A to nejen díky tomu, že se stala rekordmankou v počtu získaných cen, ale i díky svému vzhledu.

Beyoncé (41) měla v Los Angeles svůj velký večer. Přestože už byla nejúspěšnější umělkyní v historii Grammy, ještě čtyři sošky jí chyběly k tomu, aby překonala rekord dirigenta Georga Soltiho, který získal celkem 31 cen. A povedlo se. Zpěvačka si během večera přišla díky albu Renaissance celkem na čtyři sošky, a s 32 cenami tak dirigenta předstihla.

Jedenáctiletá dcera Beyoncé všem vytřela zrak! Vystoupila s ní v Dubaji na koncertě

Zpěvačka, herečka, producentka, textařka, módní návrhářka a maminka tří dětí ale nezaujala jen svými výhrami. Na pódiu za ceny poděkovala v napěchovaném korzetu, který jen tak tak unesl její vnady. Zdálo se, že v některých chvílích by stačilo jen opravdu málo a diváci by viděli i to, co může spatřit jen manžel Beyoncé, americký rapper Jay-Z. Nakonec ale korzet vše ustál a zpěvačka si v klidu mohla odnést své sošky za nejlepší taneční/elektronický počin, nejlepší taneční/elektronické album, nejlepší R&B skladbu a nejlepší R&B počin. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků